Dostupnost: Na stanju

Ja sam sve što želim biti – bojanka za djevojčice i dječake

 3,80 sa PDV-om

Inkluzivna bojanka za djevojčice i dječake koja podstiče maštovitost, samopouzdanje i slobodu izbora zanimanja.

Ja sam sve što želim biti je jedinstvena edukativna bojanka koja, kroz ilustrovane likove tipičnih crnogorskih životinja u različitim ulogama, prikazuje svijet zanimanja bez rodnih ograničenja. Osmišljena je sa željom da djecu ohrabri da istražuju, sanjaju i prihvataju različitosti.

Na ovim stranicama upoznaćete lisca vatrogasca, sovu naučnicu, vuka pjesnika, bubamaru doktoricu i mnoge druge zanimljive junake i junakinje.

Kroz igru i bojenje, ova bojanka pokazuje da svako dijete može biti sve što poželi – i danas i kad poraste. Zajedno, na zabavan i razumljiv način, rušimo rodne stereotipe i učimo da njegujemo slobodu izbora.

Sadržaj:

  • 20 kreativnih i originalnih ilustracije zanimanja – u kojima su uloge ravnopravno podijeljene između muških i ženskih likova
  • Kratke vježbe dopunjavanja slova – za dopunjavanje i prepoznavanje zanimanja uz korišćenje rodno senzitivnog jezika
  • Naljepnice na poklon – za dodatnu igru i izražavanje
  • Originalne ilustracije: Andrijana Vešović – Zombijana
  • Jezik – crnogorski
  • A4 format, dvostrana štampa – idealno za korišćenje kod kuće, u vrtićima i školama
  • Prikladno za uzrast 4+

🎁 Savršen poklon – idealno za rođendane, praznike, ili ma koju zabavnu aktivnost koja podstiče maštu i razvoj djece.

Osmišljeno i proizvedeno u Crnoj Gori, april 2025.

Kategorija: Oznaka: